معرفی انواع گیربکس های اتوماتیک آلیسون » barooallison

معرفی انواع گیربکس های اتوماتیک آلیسون

امروزه گیربکس های آلیسون با توجه به مجهزترین تکنولوژی های روز و داشتن دانش لازم برای تولید انواع گیربکس های اتوماتیک، طیفه وسیعی از این گیربکس ها را تولید کرده و این قابلیت را دارد که در تمامی زمینه های کاری فعالیت داشته باشد، آلیسون گیربکس هایی را تولید میکند که بالاترین کیفیت، بادوام ترین و قابل اطمینانترین در نوع خود باشد،چرا که کمپانی آلیسون بر این باور است که مشتریان لایق بهترین ها و با کیفیت ترین ها هستند. 

گیربکس های هیبریدی

با وجود دانش و علوم رایج، نیازی نیست که شما برای بدست آوردن مناسب ترین و بهینه تر مصرف سوخت از داشتن قدرت صرفه نظر کنید. با آلیسون به راحتی می توان به هر دوی آنها دست یافت. این شروعی است همراه با تکنولوژی همیشه قدرتمند آلیسون ، تکنولوژی که به نحو بسیار مؤثری، قدرت انتقالی از موتور و تورک کونورتور را به چرخ ها بدون هیچ گونه وقفه انتقال می دهد، این بدین معنی است که گیربکس های آلیسون ، با داشتن تورک کونورتور های ویژه آلیسون که توسط این شرکت ثبت اختراع شده است ، می تواند به شتاب بیشتر دست یابد و همچنین در زمان بسیار کمتر نسبت به گیربکس های مکانیکی یا نیمه اتومات،موفق به انجام کارهای متعدد شود.

مدل ها


فعالیت شما در چه زمینه ای است ؟؟ ساخت و ساز ؟؟؟ راه سازی ؟؟؟ حفاری؟؟؟ ترانزیت و حمل و نقل؟؟؟ تجهیزات فرودگاهی یا بندرگاه؟؟؟ گیربکس های تمام اتوماتیک آلیسون به گونه ای طراحی و مهندسی شده اند که شما در انجام فعالیت خود نقش موثرتری ایفا کنید و اصلا هم مهم نیست که زمینه فعالیت شما چه می باشد.