تجهیزات سرویس دهی شهری » barooallison

تجهیزات سرویس دهی شهری

در فصل های زمستان در هنگام کولاک که زمین پوشیده از برف شده و مانع از تردد خودرها می شود، همواره نیازمند ارائه تجهیزاتی زمینی برای سرویس دهی بوده تا مسیر تردد خودروها هرچه سریع تر باز شود، ولیکن باید از تجهیزاتی استفاده کرد که خود آنها در شرایط سخت عملکرد بالایی را از خود نشان دهند. تجربه نشان داده است تجهیزاتی که مجهز به گیربکس آلیسون بوده به هیچ عنوان در شرایط کاری سخت ضعفی از خود نشان نداده و جزو قدرتمند ترین تجهیزات سرویس دهی به حساب می آیند. 

{speedbar}
تکنولوژی قدرتمند همیشگی آلیسون، این امکان را برای گیربکس های سری اتوماتیک ایجاد کرده تا با آرامی و نرمی کامل به طور پیوسته قدرت موتور را به چرخ ها منتقل کند. این بدین معنی است که قدرت شتاب و رانندگی دلچسب، تغییر محدوده دنده بسیار عالی، کنترل دقیق دستگاه و افزایش مانور حتی در شرایط حرکت در مناطق سخت و دشوار. همچنین در سرعت های پایین به راننده کمک میکند تا کنترل مناسبی داشته در نتیجه در هنگام رانندگی در خیابان های بسیار تنگ و باریک بدون هیچ مشکلی مانور بالایی داشته باشد. همچنین اگر زمانی برسد که شما نیاز داشته باشید به مناطقی همچون روستا ها یا دهکده ها بروید، خودروهایی که به گیربکس اتوماتیک سری آف رود آلیسون مجهز شده باشند، میتوان حتی با مهارت کمتر از این مکان ها عبور کرد. علاوه بر آن PTO تدارک دیده شده بر روی این گیربکس ها، امکان نصب تجهیزات جانبی بر روی خودروهای شما را ایجاد کرده تا در مواقع لزوم از انرژی آن استفاده شود.
با گیربکس اتوماتیک آلیسون، شما می توانید به حداقل کارکرد و مصرف بهینه سوخت دست یابید. آلیسون با داشتن برنامه ریزی دقیق بر طبق لود وارد شده بر روی خودرو به طور خودکار صرفه جویی سوخت را افزایش می دهد. در "حالت مصرف اقتصادی" تعویض دنده گیربکس در سرعت های پایین صورت می گیرد تا صرفه جویی بیشتری در سوخت داشته باشد، و در صورتی که خودرو تحت لود بالایی قرار گرفته و نیاز به شتاب بیشتری در هنگام حرکت دارد تغییر دنده در سرعت های بالاتری صورت میگیرد.
در چند ده اخیر، گیربکس های آلیسون در بخش ایمنی راننده بسیار قدرتمند و درخشان عمل کرده است، خطرات گیربکس های اتوماتیک به مراتب پایین تر از گیربکس های کنترل دستی بوده و تمام تلاش آلیسون بر این بوده است در جهت ایمنی و راحتی خاطر، خطرات از قبیل تصادف را کاهش داده و سطح آگاهی راننده را افزایش دهد.
آلیسون بر این باور است که کیفیت و دوام، یکی از مهمترین پارامتر در تولید است. خرید خودرویی جدید به مراتب به صرفه تر از هزینه های متوالی برای تعمیر یک خودرو است. به همین دلیل است که آلیسون بر روی گیربکس هایی کارکرده که قابل اعتماد ترین گیربکس در سراسر دنیا است. گیربکس های پیشرفته اتوماتیک آلیسون این مزیت را دارد که خودروی شما با یک سرویس ساده برای مدت طولانی نیازی به تعمیر و هزینه نداشته باشد. 

تجربه کردن مزیت ها

آلیسون با هدف کمک به شما طراحی و ساخته شده است، تا در فعالیت های عملیاتی شما مفید واقع شود.
تمامی هدف آلیسون این است که شما در انجام فعالیت های عملیاتی خود شرایط ایمن تر، هوشمندانه تر و راحت تر برای شما فراهم کند. با گیربکس های اتوماتیک نسل جدید آلیسون، ما تکنولوژی در اختیار شما قرار می دهیم که باعث افزایش بازدهی 100 درصد فعالیت های شما شده و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل میزان کاهش داده ایم.

 

عملکرد هوشمندانه تر 

گیربکس های اتوماتیک آلیسون علاوه بر داشتن هوشمندی بسیار بالا، دارای مقاومت بسیار بالایی است. با ارائه تجهیزات جانبی که عملکرد آنها تحت نظر این سیستم هوشمند می باشد، خصوصیت های بسیار مفیدی را ایجاد می کند که موجب عملیاتی تر شدن اقدامات صورت گرفته شده و باعث کاهش مصرف سوخت، ایمن تر شدن عملیات ها و همچنین کاهش هزینه های جانبی از قبیل تعمیر و نگهداری می شود. 

 

 

خصوصیت های این سیستم پیشرفته :
 
* وفق دادن سیستم سوخت و کاهش مصرف آن در شرایطی که دستگاه تحت لود کمتر قرار دارد.

* جلوگیری از حرکت های دستگاه در زمان بهره برداری از PTO.

* انتخاب اتوماتیک دنده خلاص در زمانی که پدال ترمز کامل گرفته شود.
 
* انتخاب هوشمند مناسب ترین محدوده تغییر دنده و انتخاب آن با توجه به میزان لود دستگاه.
 
* کنترل محدوده شتاب گیری دستگاه برای کنترل مناسب توسط راننده.