خودرو حمل زباله » barooallison

خودرو حمل زباله

اپراتورهای خودرو حمل زباله هر روز درگیر شرایط دشوار متفاوتی می شوند، از حمل خودرو حاوی زباله های خطرناک از مکان های تنگ تا عبور از شلوغ ترین خیابان ها. این شغل دارای سختی کار بالایی می باشد و به تناسب آن باید از تجهیزاتی استفاده کنند که این سختی را کاهش دهد.

{speedbar}
شما چه در جاده آسفالت شده بسیار مسطح رانندگی کنید، چه در مسیری که پر از فراز و نشیب باشد، چه بدترین مسیری که حتی به عمرتان ندیده اید، یک گیربکس اتوماتیک آلیسون یک راه حل اثبات شده و موثر است. آلیسون به نحوی طراحی شده است تا در سریع ترین زمان ممکن شتاب لازم را فراهم کند. عملکرد بهتر خودرو قطعا باعث بهتر شدن عملکرد راننده نیز خواهد شد که در نتیجه آن بازدهی کل عملیات بیشتر خواهد شد.
با گیربکس اتوماتیک آلیسون، شما می توانید به حداقل کارکرد و مصرف بهینه سوخت دست یابید. آلیسون با داشتن برنامه ریزی دقیق بر طبق لود وارد شده بر روی خودرو به طور خودکار صرفه جویی سوخت را افزایش می دهد. در "حالت مصرف اقتصادی" تعویض دنده گیربکس در سرعت های پایین صورت می گیرد تا صرفه جویی بیشتری در سوخت داشته باشد، و در صورتی که خودرو تحت لود بالایی قرار گرفته و نیاز به شتاب بیشتری در هنگام حرکت دارد تغییر دنده در سرعت های بالاتری صورت میگیرد.
آلیسون به راحتی و با هزینه کم سرویس و نگهداری می شود، و از زمانی که گیربکس هاس اتوماتیک آلیسون بدون کلاچ استارت تولید شده، دیگر نگرانی در رابطه با خرابی های عمومی کلاچ مربوط به گیربکس های دستی و تعویض آن وجود ندارد. تعویض روغن و فیلتر روغن فقط در سرویس های مقرر شده گیربکس های اتوماتیک صورت می گیرد که توسط سیستم خودعیب یاب آلیسون شما به راحتی و به سرعت میتوانید عمر روغن و فیلتر روغن را تحت کنترل داشته باشید و از سلامت آنها اطمینان حاصل فرمایید. تا در صورت نیاز به تعویض، در سرویس های برنامه ای آینده نسبت به تعویض آنها اقدام شود. این فرآیند نه تنها در وقت و هزینه شما صرفه جویی کرده بلکه شما نهایت بررسی و محافظت از گیربکس خود را انجام داده اید.
آلیسون بر این باور است که کیفیت و دوام، یکی از مهمترین پارامتر در تولید است. خرید خودرویی جدید به مراتب به صرفه تر از هزینه های متوالی برای تعمیر یک خودرو است. به همین دلیل است که آلیسون بر روی گیربکس هایی کارکرده که قابل اعتماد ترین گیربکس در سراسر دنیا است. گیربکس های پیشرفته اتوماتیک آلیسون این مزیت را دارد که خودروی شما با یک سرویس ساده برای مدت طولانی نیازی به تعمیر و هزینه نداشته باشد. همچنین تکنولوژی قدرتمند همیشگی آلیسون، این امکان را برای گیربکس های سری اتوماتیک ایجاد کرده تا با آرامی و نرمی کامل به طور پیوسته قدرت موتور را به چرخ ها منتقل کند. این بدین معنی است که قدرت شتاب و رانندگی دلچسب، تغییر محدوده دنده بسیار عالی، کنترل دقیق دستگاه و افزایش مانور حتی در شرایط حرکت در مناطق سخت و دشوار.همچنین در سرعت های پایین به راننده کمک میکند تا کنترل مناسبی داشته در نتیجه در هنگام رانندگی در خیابان های بسیار تنگ و باریک بدون هیچ مشکلی مانور بالایی داشته باشد. همچنین اگر زمانی برسد که شما نیاز داشته باشید به مناطقی همچون روستا ها یا دهکده ها بروید، خودروهایی که به گیربکس اتوماتیک سری آف رود آلیسون مجهز شده باشند، میتوان حتی با مهارت کمتر از این مکان ها عبور کرد. علاوه بر آن PTO تدارک دیده شده بر روی این گیربکس ها، امکان نصب تجهیزات جانبی بر روی خودروهای شما را ایجاد کرده تا در مواقع لزوم از انرژی آن استفاده شود.


خودرو حمل زباله

اپراتورهای خودرو حمل زباله هر روز درگیر شرایط دشوار متفاوتی می شوند، از حمل خودرو حاوی زباله های خطرناک از مکان های تنگ تا عبور از شلوغ ترین خیابان ها. این شغل دارای سختی کار بالایی می باشد و به تناسب آن باید از تجهیزاتی استفاده کنند که این سختی را کاهش دهد.

با مجهز شدن این خودرو ها به گیربکس های اتوماتیک آلیسون، مصرف سوخت کمتری داشته و همچنین کنترل و رانندگی با این خودروها برای اپراتور آسان تر شده و احساس امنیت بیشتری برای آن ایجاد می کند. مشاهده کنید چگونه ویژگی های بی شمار گیربکس های اتوماتیک آلیسون میتواند برای شما مفیدتر و با ارزشمند تر باشد. ویژگی هایی که در پی آن باعث شده است تا صنعت بزرگ ساخت و ساز و راه سازی به این گیربکس اعتماد کامل داشته تا خودروهای خود را مجهز به گیربکس آلیسون نمایند.


 

 

تجربه کردن مزیت ها

آلیسون با هدف کمک به شما طراحی و ساخته شده است، تا در فعالیت های عملیاتی شما مفید واقع شود.
تمامی هدف آلیسون این است که شما در انجام فعالیت های عملیاتی خود شرایط ایمن تر، هوشمندانه تر و راحت تر برای شما فراهم کند. با گیربکس های اتوماتیک نسل جدید آلیسون، ما تکنولوژی در اختیار شما قرار می دهیم که باعث افزایش بازدهی 100 درصد فعالیت های شما شده و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل میزان کاهش داده ایم.

 

عملکرد هوشمندانه تر 

گیربکس های اتوماتیک آلیسون علاوه بر داشتن هوشمندی بسیار بالا، دارای مقاومت بسیار بالایی است. با ارائه تجهیزات جانبی که عملکرد آنها تحت نظر این سیستم هوشمند می باشد، خصوصیت های بسیار مفیدی را ایجاد می کند که موجب عملیاتی تر شدن اقدامات صورت گرفته شده و باعث کاهش مصرف سوخت، ایمن تر شدن عملیات ها و همچنین کاهش هزینه های جانبی از قبیل تعمیر و نگهداری می شود. 

 

 

خصوصیت های این سیستم پیشرفته :
 
* وفق دادن سیستم سوخت و کاهش مصرف آن در شرایطی که دستگاه تحت لود کمتر قرار دارد.

* جلوگیری از حرکت های دستگاه در زمان بهره برداری از PTO.

* انتخاب اتوماتیک دنده خلاص در زمانی که پدال ترمز کامل گرفته شود.
 
* انتخاب هوشمند مناسب ترین محدوده تغییر دنده و انتخاب آن با توجه به میزان لود دستگاه.
 
* کنترل محدوده شتاب گیری دستگاه برای کنترل مناسب توسط راننده.
دانلود: