خودروهای آتش نشانی و اورژانس » barooallison

خودروهای آتش نشانی و اورژانس

در تعهدات خودروهای اورژانس، نقص و کمبود به هیچ عنوان تعریف شده نیست. کامیون های آتش نشانی و آمبولانس ها در میان خودروهای دیگر باید با توجه به حیاتی بودن وظیفه آنها در سریع ترین زمان ممکن  به مقصد خود برسد چونکه مرگ و زندگی در میان است. آلیسون در چند دهه گذشته تمامی تلاش خود را کرده تا گیربکس اتوماتیکی را تولید کند تا در فرآیندهای عملیاتی مهمی از این قبیل بهترین عملکرد را داشته باشد.  

{speedbar}
در مواقع اورژانسی، ثاینه ها می تواند رقم زننده آینده یک حادثه باشد، به همین دلیل است که عملکرد و سرعت وسیله نقلیه قطعا مهمترین پارامتر حیاتی می باشند. به لطف تکنولوژی همیشه قدرتمند آلیسون، گیربکس به صورت یکپارچه و بدون انقطاع قدرت موتور را به چرخ ها منتقل می کند، که در نتیجه آن 30 درصد شتاب بیشتر و عکس العمل سریعتر حاصل می شود.
Allison has perfected its transmissions to facilitate outstanding driver safety. With an Allison fully automatic transmission, a driver simply places the vehicle in “Drive” and goes – allowing greater opportunity to focus on maneuvering through traffic, and managing emergency sirens and controls. Since drivers don’t have to worry about shifting or pressing a clutch, they can spend more time handling and maneuvering their vehicle. With an Allison Automatic, vehicle operation is easy and stress free – so drivers have more time to take proper safety precautions. At the scene of an emergency, an emergency responder is concentrating on both vehicle operation and assisting victims quickly. In these situations, you can rely on Allison’s integral retarder to ensure prompt and effective braking by reducing overall braking distance, which is especially important for a heavy vehicle traveling at high speeds.
آلیسون به راحتی و با هزینه کم سرویس و نگهداری می شود، و از زمانی که گیربکس هاس اتوماتیک آلیسون بدون کلاچ استارت تولید شده، دیگر نگرانی در رابطه با خرابی های عمومی کلاچ مربوط به گیربکس های دستی و تعویض آن وجود ندارد. تعویض روغن و فیلتر روغن فقط در سرویس های مقرر شده گیربکس های اتوماتیک صورت می گیرد که توسط سیستم خودعیب یاب آلیسون شما به راحتی و به سرعت میتوانید عمر روغن و فیلتر روغن را تحت کنترل داشته باشید و از سلامت آنها اطمینان حاصل فرمایید. تا در صورت نیاز به تعویض، در سرویس های برنامه ای آینده نسبت به تعویض آنها اقدام شود. این فرآیند نه تنها در وقت و هزینه شما صرفه جویی کرده بلکه شما نهایت بررسی و محافظت از گیربکس خود را انجام داده اید.


خودروهای آتش نشانی و اورژانس  

 

 در تعهدات خودروهای اورژانس، نقص و کمبود به هیچ عنوان تعریف شده نیست. کامیون های آتش نشانی و آمبولانس ها در میان خودروهای دیگر باید با توجه به حیاتی بودن وظیفه آنها در سریع ترین زمان ممکن  به مقصد خود برسد چونکه مرگ و زندگی در میان است. آلیسون در چند دهه گذشته تمامی تلاش خود را کرده تا گیربکس اتوماتیکی را تولید کند تا در فرآیندهای عملیاتی مهمی از این قبیل بهترین عملکرد را داشته باشد. 

 

تجربه کردن مزیت ها

آلیسون با هدف کمک به شما طراحی و ساخته شده است، تا در فعالیت های عملیاتی شما مفید واقع شود.
تمامی هدف آلیسون این است که شما در انجام فعالیت های عملیاتی خود شرایط ایمن تر، هوشمندانه تر و راحت تر برای شما فراهم کند. با گیربکس های اتوماتیک نسل جدید آلیسون، ما تکنولوژی در اختیار شما قرار می دهیم که باعث افزایش بازدهی 100 درصد فعالیت های شما شده و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل میزان کاهش داده ایم.

 

عملکرد هوشمندانه تر 

گیربکس های اتوماتیک آلیسون علاوه بر داشتن هوشمندی بسیار بالا، دارای مقاومت بسیار بالایی است. با ارائه تجهیزات جانبی که عملکرد آنها تحت نظر این سیستم هوشمند می باشد، خصوصیت های بسیار مفیدی را ایجاد می کند که موجب عملیاتی تر شدن اقدامات صورت گرفته شده و باعث کاهش مصرف سوخت، ایمن تر شدن عملیات ها و همچنین کاهش هزینه های جانبی از قبیل تعمیر و نگهداری می شود. 

 

 

خصوصیت های این سیستم پیشرفته :
 
* وفق دادن سیستم سوخت و کاهش مصرف آن در شرایطی که دستگاه تحت لود کمتر قرار دارد.

* جلوگیری از حرکت های دستگاه در زمان بهره برداری از PTO.

* انتخاب اتوماتیک دنده خلاص در زمانی که پدال ترمز کامل گرفته شود.
 
* انتخاب هوشمند مناسب ترین محدوده تغییر دنده و انتخاب آن با توجه به میزان لود دستگاه.
 
* کنترل محدوده شتاب گیری دستگاه برای کنترل مناسب توسط راننده.
دانلودها:
 
 5600.pdf [1.02 مگابایت] (تعداد دانلود: 25) ">5000
 
6600.pdf [580.15 کیلوبایت] (تعداد دانلود: 26) ">6000
 
fire-emergency.pdf [1.73 مگابایت] (تعداد دانلود: 26) ">Emergency  vichle
 
فایل تصویری