اتوبوس مدرسه » barooallison

اتوبوس مدرسه

اطمینان خاطر از حفظ امنیت کودکان و نوجوانان مدارس یک مسئولیت بسیار بزرگ است، به همین دلیل است که آلیسون تغییر و تحول بسیار اساسی در طراحی گیربکس های حمل و نقل مدرسه اعمال کرده است واین اطمینان را ایجاد کرده که اتوبوس ها بدون هیچ نگرانی به مسیر خود ادامه دهد.

{speedbar}
زمانی که با اتوبوس حامل دانش آموزان نیاز به حرکت سریع باشد هیچ چیزی مهم تر از این نیست که امنیت مسافران تضمین شود و به سلامت به مقصد مورد نظر تحویل داده شوند. تمام تمرکز آلیسون این بوده که گیربکس های تولید کند که راحتی و امنیت دانش آموزانی که توسط این اتوبوس ها حمل و نقل می شوند تضمین کند. گیربکس های اتوماتیک آلیسون با تست عملی به این دست آورد رسیده است که در هنگام تعویض دنده، شروع حرکت و توقف هیچگونه تکان شدید نداشته و با نهایت نرمی حرکت کرده تا هیچگونه خطری برای مسافران نداشته باشد. با گیربکس آلیسون هیچگونه درنگ یا تکان شدید در هنگام تغییر دنده وجود ندارد. با شتاب بسیار نرم و آرام ما این اطمینان را به مسافرین داده ایم که لحظات ایمن و لذت بخشی را در این خودرو سپری خواهید کرد.
با گیربکس اتوماتیک آلیسون، شما می توانید به حداقل کارکرد و مصرف بهینه سوخت دست یابید. آلیسون با داشتن برنامه ریزی دقیق بر طبق لود وارد شده بر روی خودرو به طور خودکار صرفه جویی سوخت را افزایش می دهد. در "حالت مصرف اقتصادی" تعویض دنده گیربکس در سرعت های پایین صورت می گیرد تا صرفه جویی بیشتری در سوخت داشته باشد، و در صورتی که خودرو تحت لود بالایی قرار گرفته و نیاز به شتاب بیشتری در هنگام حرکت دارد تغییر دنده در سرعت های بالاتری صورت میگیرد.
با مجهز شدن این خودرو ها به گیربکس های اتوماتیک آلیسون، مصرف سوخت کمتری داشته و همچنین کنترل و رانندگی با این خودروها برای اپراتور آسان تر شده و احساس امنیت بیشتری برای آن ایجاد می کند. مشاهده کنید چگونه ویژگی های بی شمار گیربکس های اتوماتیک آلیسون میتواند برای شما مفیدتر و با ارزشمند تر باشد. ویژگی هایی که در پی آن باعث شده است تا صنعت بزرگ ساخت و ساز و راه سازی به این گیربکس اعتماد کامل داشته تا خودروهای خود را مجهز به گیربکس آلیسون نمایند.
آلیسون به راحتی و با هزینه کم سرویس و نگهداری می شود، و از زمانی که گیربکس هاس اتوماتیک آلیسون بدون کلاچ استارت تولید شده، دیگر نگرانی در رابطه با خرابی های عمومی کلاچ مربوط به گیربکس های دستی و تعویض آن وجود ندارد. تعویض روغن و فیلتر روغن فقط در سرویس های مقرر شده گیربکس های اتوماتیک صورت می گیرد که توسط سیستم خودعیب یاب آلیسون شما به راحتی و به سرعت میتوانید عمر روغن و فیلتر روغن را تحت کنترل داشته باشید و از سلامت آنها اطمینان حاصل فرمایید. تا در صورت نیاز به تعویض، در سرویس های برنامه ای آینده نسبت به تعویض آنها اقدام شود. این فرآیند نه تنها در وقت و هزینه شما صرفه جویی کرده بلکه شما نهایت بررسی و محافظت از گیربکس خود را انجام داده اید.


اتوبوس سرویس مدرسه

تمام تمرکز آلیسون این بوده که گیربکس های تولید کند که راحتی و امنیت دانش آموزانی که توسط این اتوبوس ها حمل و نقل می شوند تضمین کند. گیربکس های اتوماتیک آلیسون با تست عملی به این دست آورد رسیده است که در هنگام تعویض دنده، شروع حرکت و توقف هیچگونه تکان شدید نداشته و با نهایت نرمی حرکت کرده تا هیچگونه خطری برای مسافران نداشته باشد. با گیربکس آلیسون هیچگونه درنگ یا تکان شدید در هنگام تغییر دنده وجود ندارد. با شتاب بسیار نرم و آرام ما این اطمینان را به مسافرین داده ایم که لحظات ایمن و لذت بخشی را در این خودرو سپری خواهید کرد.

 

تجربه کردن مزیت ها

آلیسون با هدف کمک به شما طراحی و ساخته شده است، تا در فعالیت های عملیاتی شما مفید واقع شود.
تمامی هدف آلیسون این است که شما در انجام فعالیت های عملیاتی خود شرایط ایمن تر، هوشمندانه تر و راحت تر برای شما فراهم کند. با گیربکس های اتوماتیک نسل جدید آلیسون، ما تکنولوژی در اختیار شما قرار می دهیم که باعث افزایش بازدهی 100 درصد فعالیت های شما شده و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل میزان کاهش داده ایم.

 

عملکرد هوشمندانه تر 

گیربکس های اتوماتیک آلیسون علاوه بر داشتن هوشمندی بسیار بالا، دارای مقاومت بسیار بالایی است. با ارائه تجهیزات جانبی که عملکرد آنها تحت نظر این سیستم هوشمند می باشد، خصوصیت های بسیار مفیدی را ایجاد می کند که موجب عملیاتی تر شدن اقدامات صورت گرفته شده و باعث کاهش مصرف سوخت، ایمن تر شدن عملیات ها و همچنین کاهش هزینه های جانبی از قبیل تعمیر و نگهداری می شود. 

 

 

خصوصیت های این سیستم پیشرفته :
 
* وفق دادن سیستم سوخت و کاهش مصرف آن در شرایطی که دستگاه تحت لود کمتر قرار دارد.

* جلوگیری از حرکت های دستگاه در زمان بهره برداری از PTO.

* انتخاب اتوماتیک دنده خلاص در زمانی که پدال ترمز کامل گرفته شود.
 
* انتخاب هوشمند مناسب ترین محدوده تغییر دنده و انتخاب آن با توجه به میزان لود دستگاه.
 
* کنترل محدوده شتاب گیری دستگاه برای کنترل مناسب توسط راننده.
دانلود ها : 
 
pupil-transport.shuttle-sereis.pdf [704.84 کیلوبایت] (تعداد دانلود: 29) ">Pupil Transport
 
فایل تصویری :