خودرو های نظامی زنجیری و چرخدار » barooallison

خودرو های نظامی زنجیری و چرخدار

نیروهای مسلح مدرن در سراسر جهان انتظار بسیار بالایی از عملکرد وسایل نقلیه نظامی خود دارند و تقاضای بیشتر شدن کیفیت و قابلیت اطمینان بودن این وسایل را دارند. با تجهیز شدن خودروی نظامی با گیربکس های آلیسون این انتظار ها و تقاظا ها به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

{speedbar}


وسایل نقلیه نظامی و زرهی

 

نیروهای نظامی در سرتاسر دنیا همواره انتظار کارایی بیشتر،کیفیت بهتر و مورد اطمینان بودن وسایل نقلیه نظامی خود انتظار داشته و تقاضای بیشتر شدن این کیفیت و کارایی را دارند.

مجهز شدن وسایل نقلیه نظامی چرخ دار و زنجیری شما به گیربکس آلیسون، این امکان را میسر می کند که وسایل نقلیه نظامی شما بدون هیچ رقیبی باشد.

گیربکس های ما به گونه ای طراحی شده که مناسب وسایل نقلیه نظامی سبک چرخ دار و خودروهای نظامی سنگین از قبیل تانک های زنجیری می باشد.

گیربکس های ما ترکیبی از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا میباشد که حاصل سال ها و دهه ها تجربه ،دانش ، ساخت و طراحی ماشین آلات است.

در تمامی این سال ها، آلیسون همواره بر ارژهای خود پایدار بوده و این ارزش ها یعنی مقام ترین و قابل اعتماد ترین را هدف خود قرار داده و با تعهد کامل، سری گیربکس های نظامی خود را طراحی و ساخته است.

آلیسون در بسیاری از فعالیت های کاری با مجموعه های نظامی فعالیت داشته، و بعد از 60 سال تجربه تولید گیربکس های تمام اتوماتیک فوق پیشرفته برای صنعت نظامی در سرتاسر دنیا، همچنان هم آماده ارائه بهترین ها می باشد. حمایت از صنایع نظامی بزرگترین افتخار مرسوم کمپانی آلیسون است.

آلیسون از سال 1917 میلادی از صنایع نظامی پشتیبانی کرده است، زمانی که اولین شروع ما طراحی و مهندسی موتور های هواپیما در جنگ جهانی اول بود. همچنین ما با تولید موتور های هواپیما ها در جنگ جهانی دوم حمایت خود را ادامه دادیم.

اولین مهندسی و طراحی گیربکس های آلیسون برای صنایع نظامی در سال 1980 برای وسایل نقلیه نظامی چرخ دار بوده است.

ما همواره بر تعهداد خود پایبند بوده و هستیم و با به روز ترین تکنولوژی های روز سعی در طراحی گیربکس های وسایل نظامی که نیازمند قدرتمند ترین گیربکس ها می باشند را تولید و ارائه کنیم.

 

 

 

انواع مدل ها و مشخصات 

 


 گیربکس های مخصوص کامیون ها و تانک های شنی

 

x200-4b.pdf [801.2 کیلوبایت] (تعداد دانلود: 20) "> X200-4B

x1100-3b.pdf [810.79 کیلوبایت] (تعداد دانلود: 9) ">X1100-35

5043mxh.pdf [880.18 کیلوبایت] (تعداد دانلود: 5) ">5043MXH

5250mx.pdf [1.48 مگابایت] (تعداد دانلود: 6) ">5250MX

 

 

گیربکس های مخصوص وسایل نقلیه نظامی چرخ دار

 

specialty-series.pdf [6.98 مگابایت] (تعداد دانلود: 13) ">SPECIALTY SERIES